Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Викладач університету з Рівного отримав важкі поранення у бою та потребує допомоги

Викладач Національного університету водного господарства та природокористування Василь Семенюк отримав важкі поранення на війні та перебуває у Рівненській обласній лікарні.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці НУВГП.

"Наш колега, старший викладач кафедри «Розробки родовищ та видобування корисних копалин» Навчально–наукового механічного інституту НУВГП, Семенюк Василь Володимирович, захищаючи Україну отримав важкі поранення та знаходиться на лікуванні в обласній лікарні нашого міста (Рівне). Його прооперували, але потрібна ще операція та реабілітація. Просимо, за можливості, підтримати Героя, долучайтесь!", - йдеться у повідомленні.

Картка Приват: 4149 4991 2571 4400 (Семенюк Василь Володимирович)

Читати також

03.10.2022 Рівненська філармонія видала квитки часів "радянщини": як це пояснили у закладі

“Коли ностальгуєш за Радянським Союзом. Бажаєш згадати свою юність і "Жовтень" — прийди на відкриття сезону у Рівненська обласна філармонія. Погляд на білет — ніби машина часу поверне тебе у минуле... Пи.Си. За 300 грн з людини, могли би і на принтері нормальні білети державною мовою надрукувати”. Рівненська обласна філармонія прокоментувала допис: ”Використання квитків старого зразка, що лишились на обліку філармонії — грубе недопрацювання концертного відділу філармонії. Адміністрація Рівненської обласної філармонії приносить свої вибачення перед слухачами та громадськістю і оперативно виправить ситуацію, квитки нового зразка є в наявності”.