![](https://rivne.media/media/img/650/2022/05/2022051916439466.jpg)
У Володимирці, що на Рівненщині, прибрали місцеве польське кладовище.
Повідомили у селищній раді.
Скосили траву на половині території. Також вирізали кущі підлісок. Робота ще залишилася - цвинтар будуть продовжувати розчищати.
"Коли з цим закінчимо, можна буде підрізати гілки дерев, все там прибрати, підняти повалені могильні плити. Бо так має бути. Згодом, маємо надію, там буде не занедбаний цвинтар, а красивий меморіальний сквер", - пишуть у селищній раді.
![](/media/img/650/2022/05/202205192132.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205196482.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205191219.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205198199.jpg)
![](/media/img/650/2022/05/202205197484.jpg)