Вийшла під заставу та зникла: банкірку з Вараша, яка привласнювала кошти померлих клієнтів, оголосили в розшук

Рівненський міськсуд задовольнив клопотання прокуратури про звернення в дохід держави внесеної підозрюваною застави. Про це повідомляє Рівненська обласна прокуратура. 

Йдеться про ексочільницю Вараського відділення, які підозрюють у незаконних діях з інформацією, яка обробляється в автоматизованій системі, а також у підробці платіжних карток та привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем. 

Жінка здійснювала перевипуск банківських карт померлих клієнтів установи, отримуючи таким чином доступ до їхніх рахунків. Правоохоронцями встановлено 15 епізодів такого привласнення коштів, загальна сума збитків перевищує 1,3 млн грн.

Підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з можливістю внесення застави у розмірі 259 тис. грн. Вона використала це право та внесла кошти. 

Проте наразі громадянка переховується від органу досудового розслідування, чим порушує умови застосування застави, відтак жінку вже оголошено в розшук. 

У зв’язку з невиконанням покладених на підозрювану процесуальних обов’язків прокуратурою вирішено питання щодо звернення внесених у якості застави коштів у дохід держави.

Зважаючи на воєнний стан в Україні, 259 тис. грн незабаром будуть перераховані на спеціальний рахунок на підтримку Збройних Сил України.

Читайте також