![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022080510183059.jpg)
Вночі 5-го серпня на автодорозі "Городище-Рівне-Старокостянтинів" сталася дорожньо-транспортна пригода.
Як повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області, про потерпілих у ДТП медики повідомили до поліції близько другої ночі.
На місці події правоохоронці встановили, що між селами Рокитне та Мирне колишнього Костопільського району 32-річний водій автомобіля «BMW Х5», житель обласного центру, не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, злетів у кювет, де врізався в дерево та перекинувся.
Водій позашляховика від отриманих травм загинув на місці події. У його 42-річного пасажира медики діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс мозку. Після надання медичної допомоги його відпустили додому. За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, триває досудове розслідування.
![](/media/img/650/2022/08/202208055002.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208051408.jpg)
![](/media/img/650/2022/08/202208056536.jpg)