Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Втратила рівновагу та впала у 12-метровий колодязь: на Харківщині знайшли тіло 90-річної жінки

У Харківській області рятувальники дістали з 12-метрового колодязя тіло жінки, яка не подавала ознак життя. Подія сталася у приватному господарстві в селі Огульці сьогодні близько 12.20. 

Рятувальники за допомогою мотузки дістали жінки з колодязя. О 14:00 загиблу підняли на поверхню та передали правоохоронцям.

Як з'ясувалось напередодні, жінка 1931 року народження, ймовірно втратила рівновагу та впала у колодязь. Наступного дня її виявили родичі, після чого викликали правоохоронців та рятувальників.

За матеріалами ГУ ДСНС у Харківській області

 

Читати також

29.05.2022 У червні російські солдати можуть масово ринути додому

Йдеться про те, що в кінці цього місяця спливає визначений законодавством рф 90-денний термін на проведення «спецоперації». Тому ті з них, які заїхали в Україну у лютому, мають підстави «законно» покинути службу. «За*бало все. Короче, сказали, замены не будет никакой. Никто нас менять не хочет, все отказываются сюда ехать. Думаю, бл*дь, наверное, щас досижу, три месяца как стукнет, нах*й, надо как-то выбираться… Буду искать что-то на гражданке. Не сошелся же мир на армии, правильно?» – говорить рашист зі своїм другом з рф. А от знайти нових бажаючих воювати непросто. Тож командування намагається втримати хоч цих вояк на передовій. «Приезжают, агитируют там, какими только способами: «Младшие классы пишут вам письма. Если вы уедите, кто тут останется». Пугают, что характеристику испортят в личном деле, если уволиться, но, бл*дь, еще ни одного это не остановило». Сподіваємося, що армія окупантів таки поменшає до літа. А як ні – наші захисники допоможуть їм повернутися додому. Як уже допомогли більш ніж 30 тис. загарбникам, які загинули на війні.