Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Взяли хрест та Євангеліє: у лікарні на Рівненщині обікрали капличку - головлікар

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Щойно головний лікар Сарненської центральної районної лікарні Василь Іванюк повідомив про прикру подію, яка трапилась у закладі. За його словами, останнім часом помічали, що з каплички при лікарні зникають дрібні предмети церковної атрибутики, то пожертви людей, які відвідували споруду. Однак, далі справа пішла ще серйозніше.

"І ось тиждень тому зникає хрест, ікона Богородиці і Євангеліє. На щастя злодію на цей період не вдалося винести з приміщення церковні атрибути. Вони були заховані в брудному мішку в самій капличці. Нажаль хреста поцупили, а ікону і Євангеліє було повернуто на своє місце. Але сьогодні працівниками лікарні та МРТ, було виявлено підозрілу особу, яка близько восьмої години ранку з мішком в руках вибігала з каплички. Дякуючи працівникам лікарні оперативно по гарячих слідах злодія було затримано біля військової частини. В руках у нього саме був і цей мішок з Євангелієм. Порушника було передано в правоохоронні органи", - повідомив Василь Іванюк.

Більше про подію читайте завтра на нашому сайті.

Головне фото - ілюстративне.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.