Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Як тепла вода з куркумою зранку вбереже ваше здоров`я

Про те, що склянка теплої води вранці дуже благотворно впливає на наше здоров’я, знає багато хто, але ще більшу користь може дати вода з куркумою.

Додавання цієї спеції в теплу воду – один із найкращих засобів, які ви можете застосувати для користі свого здоров’я.

Тепла вода з куркумою – миттєвий імпульс для нашої імунної системи. Ендотоксини у куркумі підвищують імунну систему організму та знижують ризик зараження грипом або іншими неприємними інфекціями. Регулярне вживання води з куркумою, особливо в зимові місяці, безумовно, допомагає захиститися від вірусів, поширених в осінньо-зимовий період.

Покращує травлення

Куркума заохочує жовчний міхур виробляти жовч та інші травні ферменти, які допомагають організму правильно перетравлювати їжу. Коли ви починаєте свій день із куркумою, ви даєте установку своїй травній системі – правильно перетравлювати їжу.

Підтримує рівень цукру у балансі

Куркума допомагає організму правильно обробляти цукор усередині їжі, що запобігає високим стрибкам цукру в крові. Ця властивість куркуми дуже корисна для людей із діабетом.

Допомагає у боротьбі з зайвою вагою

Питна вода з куркумою запобігає накопиченню жиру в організмі. Це дуже корисно для процесу втрати ваги.

Покращує здоров’я та колір шкіри

Куркума позитивно впливає на здоров’я шкіри. Куркума – природний очисник крові. Вона видаляє токсини з крові. Куркума також має антиоксидантну властивість, яка захищає шкіру від пошкодження вільними радикалами і допомагає освітлити шкіру, надає їй гарного природного кольору.

Захищає мозкові клітини

Куркума знижує шанси на розвиток хвороби Альцгеймера. Учені виявили, що куркумін, який є в куркумі, протидіє симптомам хвороби Альцгеймера, блокуючи утворення бета-амілоїду, білкової речовини, яка, як вважають, провокує втрату клітин та тканин.

Крім того, куркума також зменшує запалення нервових тканин.

Забезпечує здоров’я серця

Куркума пов’язана з нижчим рівнем холестерину та запобіганням атеросклерозу. Вона також допоможе захистити від згустків крові, що розвиваються на стінках артерій.

У яких пропорціях слід використовувати куркуму?

Від 1/4 до 1/2 ч. л. порошку куркуми розвести в 1 скл. гарячої чи кімнатної температури води – більш ніж достатньо на день. Ви також можете додавати куркуму у воду з лимоном та медом.

Читати також

16.04.2022 Як надати домедичну допомогу у разі отримання фосфорних опіків - інструкція

Фосфорні боєприпаси – це зброя, яка містить білий фосфор та поширює запальну сполуку, температура горіння якої перевищує 800°C. Білий фосфор займається від контакту з повітрям, а територія його поширення може сягати кількох сотень квадратних метрів. МОЗ нагадує правила домедичної допомоги у разі ураження фосфорними боєприпасами. Проте у разі виникнення такої ситуації потрібно за можливості одразу викликати бригаду екстреної медичної допомоги. Содові розчини та загалом харчова сода не використовуються у наданні допомоги постраждалим від білого фосфору.