![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024052618077573.jpg)
У Рівному сьогодні провели 32-і "Музейні гостини".
Традиційно свято проходило біля обласного краєзнавчого музею.
Зважаючи на війну, захід проводять у менших масштаюх, проте на нього приїхали десятки майстрів з Рівненщини та Волині.
Головна мета свята - зібрати кошти на підтримку пораненого бійця з Дубенщини Василя Гуляка. Під час виконання бойового завдання він втратив три кінцівки і потребує лікування та протезування.
В рамках свята зокрема був виступ військового духового оркестру, народні умільці представляли різноманітні вироби: вишивку, кераміку, народні іграшки, вироби з бісеру, скла, шкіри, соломи, тощо, гості свята могли взяти участь у майстер-класах та відвідати гастро- і ретро-локації.
Фото Андрія Карауша
![](/media/img/650/2024/05/202405261125.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405261172.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405266062.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405267559.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405267574.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405263595.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405266854.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405267254.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405262930.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405267233.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405269062.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405265573.jpg)
![](/media/img/650/2024/05/202405263906.jpg)