![Фото - Тамара Міськевич](https://rivne.media/media/img/650/2020/04/zamist-derev-obrubki-bilya-rivnoho-ponivechili-hni20200426_6040.jpg)
Дерева зрізали на території Великоомелянської ОТГ неподалік Рівного. Місцева мешканка в одній з соцмереж показала результати "санітарної обрізки". Жінка обурюється, що окрім дерев, знищили пташок та їхні гнізда.
Дерева зрізали на території Великоомелянської ОТГ неподалік Рівного. Місцева мешканка в одній з соцмереж показала результати "санітарної обрізки". Жінка обурюється, що окрім дерев, знищили пташок та їхні гнізда.