Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жінок з бездоганною шкірою об`єднує любов до цього косметичного інгредієнту

Серед безлічі косметичних компонентів важно найти ті, які б однаково ефективно покращували стан шкіри усіх і кожного. 

Це вітамін С — найдієвіший антиоксидант, якому під силу покращити тон обличчя, надати йому сяяння і не тільки. Ось ще кілька ключових переваг аскорбінової кислоти:

  • зменшує прояви гіперпігментації,
  • стимулює вироблення колагену,
  • покращує рельєф шкіри,
  • розгладжує дрібні зморшки,
  • захищає від передчасного старіння,
  • відновлює шкіру після сонячних пошкоджень.

Тим не менш, є й складність, пов`язана з використанням вітаміну С. Це компонент, що миттєво окислюється на втрачає свою ефективність, тож обирати слід стабілізовані та стійкі до окислення його форми. На даний момент найбільш стабільною, дієвой та водночас безпечному формою вітаміну С вважається жиророзчинний  тетрагексилдецил аскорбат. Він зберігає свою ефективність до останньої краплі та практично не подразнює шкіру. 

Важливо пам`ятати, що алергія на вітамін С теж зустрічається, тож перед застосуванням засобів із високою його концентрацією важливо проконсультуватись зі спеціалістом та провести патч-тест.

Джерело

Читати також

16.04.2022 Як надати домедичну допомогу у разі отримання фосфорних опіків - інструкція

Фосфорні боєприпаси – це зброя, яка містить білий фосфор та поширює запальну сполуку, температура горіння якої перевищує 800°C. Білий фосфор займається від контакту з повітрям, а територія його поширення може сягати кількох сотень квадратних метрів. МОЗ нагадує правила домедичної допомоги у разі ураження фосфорними боєприпасами. Проте у разі виникнення такої ситуації потрібно за можливості одразу викликати бригаду екстреної медичної допомоги. Содові розчини та загалом харчова сода не використовуються у наданні допомоги постраждалим від білого фосфору.