Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Жителям Рівненщини дозволили відвідувати ліс, але не скрізь: де діятимуть обмеження

Рада оборони Рівненської області дозволила жителям Рівненщини відвідувати ліси та збирати ягоди, гриби та дикороси. Втім, у деяких районах області діятимуть певні обмеження. 

Зокрема, заборонили відвідувати ліс жителям Локницької, Зарічненської, Висоцької, Миляцької, Старосільської та Березівської громад.

"Про чіткі кордони, де діятимуть обмеження входу в ліс, кожен голова ТГ поінформує свою громаду додатково, - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - Більше того, доручив їм спільно з працівниками управління лісового та мисливського господарства встановити відповідні вказівники. Межі, де не можна збирати ягоди, погоджені із військовими ОУВ "Волинь"".

Зазначають, що дозвіл збирати дикороси для Рівннещини важливий, оскільки щорічно жителі малих громад отримують дохід від здачі дикоросів заготівельникам. Йдеться про загальну суму біля 1 мільярда гривень.

Читати також

27.06.2022 "Дуже постраждала голова": чоловік, який був на автомийці під час ракетного удару в Сарнах, потребує допомоги

Дружина постраждалого Тетяна розповіла журналістам "Рівне Медіа", що її чоловік знаходиться у реанімації в Рівному. На момент розмови до пацієнта нікого не пускали. Його готували до операції. "Дуже постраждала голова. Череп розбитий, велика тріщина. Медики ще не проводили операції - вони чекали, коли спаде набряк. Сьогодні мені сказали, що його готують до операції", - зазначає Тетяна. Відомо, що родина переїхала до Сарн з Луганщини. Тут чоловік знайшов роботу, на яку влаштувався офіційно. Саме на робочому місці він і отримав тяжкі поранення. У родини четверо дітей. Після операції на Дмитра чекає тривале лікування та реабілітація. Рідні Дмитра потребують допомоги небайдужих людей. Реквізити: 5375 4141 3114 1946 (донька Людмила)