![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042310573302.png)
Військовослужбовці-зв'язківці Рівненського обласного ТЦК та СП провели майстерклас для побратимів, які лише опановують свою професію.
"... наші зв’язківці проводили майстерклас для побратимів, що лише потроху опановують свою професію. Передати тонкощі і можливості якнайшвидшого виходу з критичних ситуацій, - це той досвід, якого ти можеш і не набути, але який буде вкрай потрібним тобі.
Налаштувати ретранслятор, прошити радіостанцію на потрібну хвилю… Якщо ти не прощупаєш усе це власними руками, то і, можна сказати, що і не отримаєш потрібного досвіду. Адже теорія без практики – така собі штука…", - ідеться в повідомленні.
Воїни також навчилися в польових умовах за допомогою підручних засобів розгортати систему радіозв’язку.
![](/media/img/650/2024/04/202404233495.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404236561.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404234224.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404236402.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404232216.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404232639.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404237912.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404232705.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404239126.png)