![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081916026870.jpg)
На Харківщині двоє колишніх працівниць поліції добровільно перейшли на бік росіян і закликали колег до співпраці з загарбниками.
Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора України, колишня поліцейська з Куп`янська допомагала окупантам створити незаконний правоохоронний орган.
Вона агітувала своїх колег до співпраці з "новою владою", а у разі відмови погрожувала їм застосуванням фізичної сили. Також встановлено, що колишня поліцейська прибула до квартири слідчого та без законних на те підстав провела обшук з метою відшукування і вилучення табельної вогнепальної зброї.
Її колега – експоліцейська з селища Борова патрулює місто, вдягнена у цивільний одяг з георгіївською стрічкою, приймає заяви від громадян.