![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022082314199224.png)
У Донецькій області бійці групи К2 знищили групу російських окупантів завдяки відео з ТікТоку.
Відео роботи військовослужбовців виклали на ютуб-каналі фонду «Повернись живим».
Зазначається, що високопоставлений російський військовий вирішив познімати відео про власний героїзм на передовій. Однак наші бійці вистежили місцерозташування ворога і завдали удару.
«Щось пішло не так. Коли з неба прилетів «подарунок» від наших армійців, рятувати командира прибіг ледь не взвод рашистів, полишивши власні позиції. Однак і тут їх спіткала невдача: рятуючи свого недолугого начальника, частина окупантів відправилася на концерт до Кобзона», — йдеться у повідомленні.