Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Брудні технології в дії - невідомі вночі телефонували рівнянам

У ніч з 24 на 25 жовтня у Рівному відбулася масова провокація. Невідомі особи вночі телефонували до рівнян і закликали їх голосувати за Віктора Шакирзяна. У «Рівне Разом» заявляють, що вкотре з боку опонентів відбулась провокація. 

“Офіційно заявляємо, що це робота нечистих на руку конкурентів, які окрім як чорного піару нічого іншого не можуть запропонувати виборцям. Віктор Шакирзян уже звернувся до правоохоронних органів з вимогою притягнути до відповідальності замовників та виконавців цієї провокації”, - заявили в пресслужбі партії. 

Крім того,  керівництво політичної партії у своїй заяві закликало рівнян повідомляти номери телефонів, з яких шахраї телефонували рівнянам:

“Усіх, хто став жертвою цієї брудної нічної витівки, закликаємо звертатися та повідомляти номери телефонів, з яких вам телефонували. Провокатори та шахраї повинні бути покарані! Впевнені, що Рівняни зроблять свій вибір свідомо та самостійно, не звертаючи уваги на бруд та провокації”.

Заява “Рівне Разом”

Шановні рівняни!

Наші опоненти бояться програти, тому у ніч перед виборами вдалися до брудних провокацій. Невідомі зловмисники цілу ніч обдзвонювали рівнян, будили людей телефонними дзвінками, та порушували їх спокій нібито від імені нашої політичної партії. Шахраї, скориставшись базою телефонних номерів рівнян, вночі  з 23:00 до 8:00 обдзвонювали людей і агітували голосувати за Віктора Шакирзяна. Підлість конкурентів, які не зупиняться ні перед чим, не має меж, але їх час минув. 

Офіційно заявляємо, що це робота нечистих на руку конкурентів, які окрім як чорного піару нічого іншого не можуть запропонувати виборцям. Віктор Шакирзян уже звернувся до правоохоронних органів з вимогою притягнути до відповідальності замовників та виконавців цієї провокації. 

Усіх, хто став жертвою цієї брудної нічної витівки, закликаємо звертатися та повідомляти номери телефонів, з яких вам телефонували. Провокатори та шахраї повинні бути покарані! 
Впевнені, що Рівняни зроблять свій вибір свідомо та самостійно, не звертаючи уваги на бруд та провокації.

Читати також