Через влучність української артилерії окупанти переносять склади на 100 км від лінії фронту

Росіяни вирішили розміщувати свої склади з боєприпасами не ближче 100 кілометрів від лінії фронту через високу ефективність артилерії ЗСУ на цих ділянках фронту. 

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов в «Медіацентрі Україна — Укрінформ».

Наразі українські військові знищують пункти управління російських окупантів та руйнують їхні логістичні ланцюжки. Так, наприклад, за допомогою снарядів SMArt ЗСУ вже вразили майже 30 броньованих об’єктів ворога:

«За отриманими даними, враховуючи ефективність нашого вогневого ураження, противник змушений змінити порядок постачання боєприпасів та пального. Наразі розглядається можливість розташування противником складів боєприпасів бригадного рівня на відстані не ближче 100 кілометрів від лінії фронту. І складів корпусового рівня — понад 150 кілометрів», — сказав Громов. 

За даними Генштабу, окупанти, ймовірно, розмістять склади в місцях цивільної інфраструктури, зокрема і в закладах освіти — щоб уникнути артилерійських і ракетних ударів з боку ЗСУ.

Читайте також