Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Чому пральна машина стрибає навіть на рівній підлозі: що з цим робити

Навіть за умови рівної підлоги в ванній, пральна машинка може працювати голосно та нерівно. Іноді вона під час прання пересувається зі свого місця. Якщо таке відбувається часто, саме час знайти причину.

Побутова техніка може служити протягом багатьох років, якщо дотримуватися певних рекомендацій.

Якщо у ванній кімнаті рівна підлога та машинка встановлена під рівень, тоді причини можуть бути наступними:

  1. На тильному боці машинки є 3-4 транспортуванні болти, які слід викрутити перш ніж почати користуватися пристроєм. Вони знадобляться лише при переїзді.
  2. Якщо болтів вже немає, а машинка стоїть горизонтально, дисбаланс виникає через нерівномірний розподіл білизни в барабані або перенавантаження. Не ігноруйте допустиму вагу, інакше прилад вийде з ладу та зламається.

Читати також

04.12.2022 Корисний рецепт калини на зиму без варіння

Ось уже зима на носі. Начебто всі запаси вже приготовлені, льох ломиться від компотів, варень та солінь. Однак не варто забувати про ароматні пізні дари, які робить природа. До них належить калина. Ця осіння ягода дозріває у жовтні, коли стає яскраво-червоного кольору, і її вже можна збирати. Ступінь корисності калини відомий давно. Концентрація вітаміну С у ягодах набагато вища, ніж у цитрусових, тому калина незамінна в період застуд. Завдяки корисному складу калина нормалізує тиск, якщо її приготувати за спеціальним рецептом.