![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072816286880.jpg)
У тимчасово окупованому Маріуполі у лікарню №2 привезли багато поранених російських окупантів.
Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.
Він зазначив, що Збройні сили України дали хорошу відсіч окупантам, адже у лікарню, яка зараз є військовим шпиталем для армії РФ, привезли багато поранених росіян. Для потреб такої кількості поранених не вистачає крові для переливання.
Петро Андрющенко закликав мешканців Маріуполя залишатися вдома і добровільно не здавати кров для порятунку загарбників.
“Маріупольці. Віримо у вас. Залишайтеся вдома. Росіяни й так випили забагато нашої крові, аби ще добровільно з ними ділитись”, – наголосив радник міського голови Маріуполя.