Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Голі, босі і голодні: як виглядають полонені "денацифікатори" з РФ (ВІДЕО)

Російські військові, яких беруть у полон бійці ЗСУ, "вилизують миски", коли їм дають харчі. Саме таких - голих та без речей і продуктів - їх кинуло на війну їхнє командування.

Повідомляють у Центрі стратегічних комунікацій.

Їм обіцяли, що вони їдуть всього на тиждень, а війна буде легкою прогулянкою. Реальність виявилася «дещо» іншою.

Українські захисники зняли це відео на початку травня у Харківській області та надали його ексклюзивно Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. 

 

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.