Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гороскоп на 22 липня для всіх знаків Зодіаку

День зустрічі з минулим, коли в наше життя — разом із відчуттям дежавю — можуть повернутися колишні обставини, ситуації та люди, інформує ТСН.

Все сказане вище "прийде" не просто так, а з певною метою: завдяки їм можна буде усвідомити і проаналізувати зроблені раніше помилки, знайти спосіб їх виправити і не повторювати нічого подібного в майбутньому.

Гороскоп на 22 липня для Овнів

Повернення до ситуації, яка мала місце бути якийсь час тому, допоможе скинути "камінь", який відтоді лежить на душі — жити без нього стане не тільки легше, але і набагато приємніше.

Гороскоп на 22 липня для Тельців

Серйозне рішення, яке вам необхідно ухвалити цього жня, краще перенести на інший час або, якщо такої можливості немає, то хоча б не поспішати з ним — великий ризик припуститися помилки.

Гороскоп на 22 липня для Близнят

Необхідно відмовитися від реалізації серйозного проєкту, навіть якщо ви заздалегідь призначили його на цей день — краще зайнятися дрібними справами, без яких важко буде стати до нових починань.

Гороскоп на 22 липня для Раків

Спогади, які можуть нахлинути в цей день, будуть приємними, але незважаючи на це, не можна дозволяти їм потягти вас в лабіринт минулого — жити необхідно тільки сьогоднішнім днем.

Гороскоп на 22 липня для Левів

Не варто захоплюватися самокритикою — вона зіпсує настрій, але ніяк водночас на вас не вплине, досить того, що ви взагалі вирішили проаналізувати свою поведінку — це для вас не характерно.

Гороскоп на 22 липня для Дів

Позбутися від спогадів про не найприємніші події минулого зможуть тільки ті, хто — хоча б в думках — повернеться до них і переживе все знову, тоді вони не будуть більше вас турбувати.

Гороскоп на 22 липня для Терезів

День рекомендується провести на самоті: так вам вдасться уникнути ворожих випадів і висловлювань з боку оточення і зберегти душевний спокій, який вам зараз так необхідний.

Гороскоп на 22 липня для Скорпіонів

Свою професійну перевагу вам вдасться довести не на словах, а на справі: обставини складуться таким чином, що ви опинитеся неперевершеними у своїй професії, що високо оцінить начальство.

Гороскоп на 22 липня для Стрільців

День сприятливий для примирення з людиною, сварка з якою змушує вас страждати, до того ж абсолютно неважливо, з чиєї провини вона сталася — головне, налагодити колишні стосунки.

Гороскоп на 22 липня для Козорогів

Зірки наполегливо рекомендують вам вирушити на відпочинок до моря або — хоча б! — переїхати за місто на дачу: ви давно заслужили відпочинок, який так необхідний вам зараз.

Гороскоп на 22 липня для Водоліїв

Іноді сон буває просто сном — саме так буде сьогодні: незважаючи на яскравість і розмаїття сюжетних ліній у вашому сновидінні, не варто шукати в ньому пророцтв і підказок підсвідомості, їх там немає.

Гороскоп на 22 липня для Риб

Вільний час необхідно присвятити наведенню ладу в домі: найголовніше — позбутися від мотлоху, який затримує позитивну енергію, яка не може пробитися крізь його завали.

 

Читати також