![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071917172732.png)
Російські загарбники взяли до армії рецидивіста з Луганщини. Той прагнув заробити собі на вставніі зуби.
Про це розповів сам вояка під час допиту СБУ.
Як зазначається, чоловік - колишній шахтар, проте не працював давно. Починаючи з 2006 року, тричі був засуджений за торгівлю наркотиками. І востаннє звільнився тільки у 2021.
Війну в Україні сприйняв як можливість підзаробити. Одразу після повномасштабного вторгнення звернувся у військкоматі та підписав контракт як доброволець.
- Став добровольцем через грошові мотиви. Щоб я міг вставити собі зуби хоч трохи. Як можна вставити зуби, якщо ніде ні роботи немає, нічого. А за 15 рублів зуби не вставити ніде... Взяв і просто служив, - каже загарбник.
Їх не навчали військової підготовки, а боєкомплекти та спорядження видали «для галочки». Та коли окупантам стало геть сутужно у Сєвєродонецьку, цих вояків відправили у зону бойових дій і поставили задачу: закріпитися на позиції.
«Доброволець» задачу провалив, але на відміну від п’яти колег по службі, які загинули на його очах, залишився в живих. Та тепер він принаймні розуміє, що його використали, як «гарматне м’ясо».
Наразі разом з іншими полоненими він дає свідчення слідчим СБУ.