Рівне Медіа

Художниця з Рівного представила три полотна на фестивалі у Грузії (ФОТО)

Рівненська художниця Натали Бричук представила Україну на фестивалі «Лабораторія 2/20» в Грузії.

Повідомляють у спільноті "Рівне Сонячне".

«Лабораторія 2/20» – мистецький фестиваль, що відбувається в Батумі вже 4-й рік під керівництвом Отара Катамадзе, грузинського драматурга, режисера та актора, та Ірми Сурманідзе, художниці.

Для фестивалю цього року було оголошено відбір для всіх бажаючих, в результаті якого було обрано 6 художників, 6 режисерів, 6 музикантів та 6 письменників зі всього світу для спільної творчості без рамок та обмежень.

Наталія Брічук – сучасна українська художниця з міста Рівне, пройшла відбір та представила Україну на фестивалі в сонячній Грузії. Варто відмітити, що її єдину обрали для участі з нашої країни.

Художникам було запропоновано створити три великих полотна на вільну тему розміром 2 м 20 см (звідси і походить назва фестивалю). Наталя створила три картини на тему: «Українські жінки». Головне натхнення художниці – це українські традиції та народ. Особливо сильно художниця надихається українськими селами, в яких до цих пір шанують і поважають традиції.

Своїми картинами Наталія сприяє впровадженню та інтеграції традиції в сучасний світ, переосмислює традиційні українські сюжети на новий лад крізь свою призму.

Ідеєю фестивалю «Лабораторія 2/20» є і те, що після завершення роботи над полотнами, до художника для спільної творчості приєднуються ще троє людей: режисер, композитор та письменник. Усі разом вони обговорюють концепцію робіт та готують ідеї, щоб зняти відео-арт, написати музику та поезію.

У команді Наталії були режисерка Саломе Джогідзе, композитор Арчіл Давітадзе та письменниця Маріам Діасамідзе і надихнувшись «Українськими жінками», вони зафільмували історію, яку презентують вже цієї осені.

Читати також