Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ківі твердий і кислий: швидкий і простий спосіб змусити дозріти фрукт в домашніх умовах

Коли ми купуємо багато фруктів або ягід, то завжди сподіваємося, що вони будуть смачними і солодкими. Але так трапляється далеко не завжди. Наприклад, купивши ківі, вдома ми виявляємо що плоди дуже кислі на смак. Що з ними робити далі: викинути або чекати, коли вони дозріють? Викидати точно не варто, адже змусити дозріти ківі в домашніх умовах можна дуже просто і досить швидко. Як? Є один простий трюк, який нам допоможе в цьому, інформує Ukr.Media.

Особливо прикро, якщо ви купили багато ківі до якого-небудь свята або торжества, а їх кислий смак псує всі ваші плани. Але впадати у відчай не варто, все можна виправити.

Порада №1

Як ми знаємо, ківі у нас не росте, а значить його привезли здалеку. А щоб плоди могли благополучно перенести таку далеку подорож, їх відправляють до нас ще незрілими. Інакше вони просто не доїдуть в нормальному товарному вигляді. Так що ківі дозріває по дорозі до нас або навіть на полиці магазину.

У будь-якому випадку, купити краще недостиглі плоди, ніж перестиглі. Адже в першому випадку ситуацію цілком можна виправити. Тому можна сміливо купувати твердий і недостиглий ківі, ніж м'який і пом'ятий.

Порада № 2

Щоб ківі швидко дозріли вдома, покладіть їх в пакет разом зі зрілими яблуками (2-х штук буде цілком достатньо). Пакет зав'яжіть і залиште його при кімнатній температурі.

Через 1-2 дні навіть найкисліші плоди стануть солодкими, м'якими і смачними.

Що стосується яблук, то їх можна купити в тому ж магазині, що і ківі. Не зелені, а обов'язково повністю зрілі!

Чому цей трюк працює?

Напевно, багато хто знає, що зрілі яблука виділяють таку речовину як етилен. Саме етилен допомагає фруктам і овочам швидше дозрівати. Це стосується не тільки ківі, але і бананів і багатьох інших фруктів.

Боятися етилену не варто. У такій мізерній кількості шкоди здоров'ю він не завдасть, а фруктам допоможе швидко дозріти.

Читати також