Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Колаборантку Поклонську звільнили з посади у Росспівробітництві

Зрадницю України та колаборантку Наталію Поклонську путін звільнив із посади у Росспівробітництві. Про це повідомляє "24 канал".

Зазначають, що відповідний указ путіна про звільнення Поклонської підписали 13 червня. У ньому вказується, що Наталю Поклонську він звільняє з посади заступника керівника федерального агентства по справах співдружності незалежних держав.

Ця установа відповідала за громадян рф, які проживали за кордоном, зокрема, у країнах пострадянсього простору. Після виходу відповідного указу з`явилось і пояснення — для Поклонської знайшли нову роботу, але не повідомляється, яку саме. 

Нагадаємо, Наталія Поклонська колишня українська, нині російська юристка, політична діячка, колабораціоністка. Після початку тимчасової анексії Росією Криму перейшла на бік Росії. Прокурор окупованої території, маріонеткової Республіки Крим з 2 травня 2014 до 6 жовтня 2016 року.

Читати також

03.07.2022 "Четвертий батальйон взяли в полон свого комбата": окупант розповів про дезертирство в армії рф

У перехопленні окупант розповідає дружині про велику кількість поранених. Оскільки їхній підрозділ тільки-но вийшов із серйозного бою. А в сусідньому підрозділі командира, який хотів втекти, затримали його підлеглі: «Четвертий батальйон, вони взяли в полон свого комбата. Примусили з ними бути, щоб не зй… (втік). Тому що в них там трьохсотих дох… (багато). Ми вчора також машини завантажили. Вже напоготові валити. Команда надійшла, стояти далі. Вчора більше двадцяти чоловік трьохсотих росіян вивезли».

03.07.2022 Понад 10 тисяч маріупольців перебувають у в`язницях ОРДЛО - мер

- Мирні, цивільні жителі були затримані окупантами та направлені до місць позбавлення свободи. Відомо, про чотири такі тюрми: дві у Єленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці, - пише Бойченко. За його даними, люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метра по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу. Їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної. Він закликав Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця.