![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072402272009.jpg)
Компанія The Brothers Brick, один із рітейлерів Lego, присвятила свої нові фігурки українським захисникам Маріуполя. Зокрема колекція присвячена бійцям ЗСУ, Нацгвардії, ТРО та іншим захисникам "Азовсталі".
Про це у Twitter повідомив засновник компанії Ендрю Бікрафт.
"ЗСУ, Нацгвардія, добровольці ТрО та інші захисники Азовсталі, які протрималися в Маріуполі майже 3 місяці, затримавши цим російську армію і давши можливість Україні виграти битву за Київ", – написав Бікрафт.
До слова, прототипами фігурок стали:
-
начальник штабу полку "Азов" Богдан Кротевич;
-
командир Денис Прокопенко;
-
заступник командира Святослав Паламар.
![](/media/img/650/2022/07/202207242241.jpg)
![](/media/img/650/2022/07/202207248573.jpg)