![Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090612469365.jpg)
На тимчасово окупованих територіях Херсонської та Харківської областей храми Української Православної Церкви зайняті російськими військовими та військовою технікою.
Про це інформують у Генштабі.
Ворог продовжує вчиняти протиправні дії та розміщує особовий склад і військову техніку у дитячих садках (Верхній Рогачик), храмах московського патріархату (Червоний Маяк) в Херсонській області, а також використовує Святотроїцький храм у Малій Комишувасі Харківської області, як польовий шпиталь.