![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071710188095.jpg)
Військові ЗСУ просуваються на Херсонському напрямку «можливо не так швидко, але дуже впевнено».
Про це повідомила керівниця пресцентру оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк
Усі операції проводять в тиші, щоб закріпитися на звільнених територіях.
«На Херсонському напрямку ми просуваємося. Просуваємося не так швидко, може, як хочеться тим, хто подає позитивні новини, але, повірте, ці кроки дуже впевнені. І саме для того робляться вони у тиші, у певній таємничості, щоб закріпитися на цих територіях і потім сповістити про свої перемоги», — каже Гуменюк.
Вона також розповіла, що кілька днів тому під час зачистки села Потьомкине ЗСУ натрапили на ворожу броньовану машину, яка виявилася справною і вже перейшла на озброєння українських військових.
«Але ми розуміємо, що ворог може залишати і більш загрозливі сюрпризи на тих територіях, які по собі полишив. Як зокрема і територія Зміїного, яку росіяни продовжують атакувати авіацією і намагаються розвідувати, що насправді там відбувається. І час від часу бомбити, хоча не влучають», — додала речниця ОК «Південь».