![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071918202092.jpg)
Учора, 18 липня, жителька села Мила Київської області підірвалась на ворожій міні.
Про це повідомляє начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов у Telegram.
За його словами, 65-річна жінка разом із чоловіком пішла до лісу, де натрапила на протипіхотну міну.
- В результаті вибуху потерпіла отримала численні тілесні ушкодження. Медики зробили все для порятунку жінки, але, на жаль, пацієнтка загинула, - зазначив Нєбитов.
Він вкотре закликав громадян не відвідувати ліси та лісосмуги на деокупованих територіях, уникати лісових та польових доріг, а у разі виявлення вибухонебезпечних предметів телефонувати на лінію “102”.
![](/media/img/650/2022/07/202207194892.jpg)