Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"На колінах стояли і дітки, і дорослі": у селищі на Рівненщині прощалися з молодим воїном

На Сарненщині у селищі Степань сьогодні прощалися із загиблим воїном Степаном Карпцем. Захиснику тепер назавжди 23 роки.

Повідомив Богдан Лазарчук у спільноті Степань публічний.

"Сьогодні наш княжий Степань стояв на колінах. Не перед ворогом,а перед Героєм, який загинув у боротьбі з проклятою ордою з півночі. Вулиця Новохатська, що в Степані, ще не бачила такої кількості квітів. Вся дорога була встелена весняним різноквіттям. Так вшановували Героя, який загинув, односельці. На колінах стояли всі, і дітки, і дорослі. Невимовний жаль", - пише автор повідомлення.

Степан Карпець загинув біля Ізюму на Харківщині. На церемонії прощання були наречена воїна, його мама та "весь Степань".

В молитві священників ПЦУ звучало:" Не має більшої жертви,чим віддати життя за друзів своїх".

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.