На Одещині судили священника-бізнесмена, який переправляв ухилянтів за кордон

На Одещині присудили п'ять років позбавлення волі настоятелю храму, який переправляв призовників за кордон. 

Про це повідомляє ДПСУ. 

Так, місяць тому прикордонники Ізмаїльського загону спільно зі співробітниками СБУ на державному кордоні, поблизу села Кубей затримали священника разом із трьома громадянами призовного віку. 

Святий отець мав доставити ухилянтів на мікроавтобусі "Toyota Hiace" прямо до державного кордону, щоб ті перетнули його поза пунктом пропуску. Перевезення здійснювалось під покровом ночі.

В ході слідства було з’ясовано, що представник духовенства надав житло спочатку одному «клієнту», а через три дні ще двом.

За свою допомогу бізнесмен у рясі від одного чоловіка отримав 2,5 тис. доларів США, від іншого – 1,9 тис. доларів США та 600 євро, а третій «пожертвував» 1,5 тисяч доларів США та 500 євро.

Зібравши всі необхідні докази в рамках досудового розслідування справа була скерована до суду. В результаті чого суд визнав настоятеля храму винним у вчиненні злочину передбаченого ст.332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та ухвалив рішення призначити 5 років позбавлення волі, звільнивши його від відбування покарання з випробувальним терміном на один рік.

Читайте також