Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Полтавщині попрощалися із двома жертвами ракетного удару по ТЦ у Кременчуці

На Полтавщині попрощалися із двома жінками, які загинули під час ракетного удару по ТЦ у Кременчуці. Це 29-річна Оксана Поштаренко, яка працювала продавчинею в магазині побутовї техніки, та 48-річна Пирхало, яка прийшла туди як покупець. 

Попрощатися із загиблою біля моргу прийшли рідні, друзі та колеги Оксани Поштаренко.

Як розповіла подруга загиблої, жінка пропрацювала у цьому торговому центрі близько 10 років. Поховати загиблу планують 3 липня у місті Звенигородка на Черкащині, повідомляє Суспільне. 

З Оксаною Пирхало попрощалися біля її власної перукарні. Як розповіла донька загиблої, у день обстрілу, 27 червня, вона пішла до магазину побутової техніки, який був розташований у торговому центрі, і не повернулась.

У Оксани Пирхало залишилося двоє дітей та чоловік.

Як повідомлялось, кількість загиблих внаслідок ракетного удару по ТЦ "Амстор" становить 22 людини, з них одна - залишається зниклою безвісти. 

 

Читати також

18.08.2022 Окупанти хочуть виставити вибухи в Криму як теракти, щоб РФ не визнали спонсором тероризму

Він пов'язав їх з українською владою, заявивши, що вона координувала операції цієї організації на півострові. Жодних доказів цього Аксьонов не надав. Аналітики наголошують, що російські чиновники, найімовірніше, пов'язуватимуть усі атаки на окупованих територіях з операціями організацій, пов'язаних з ісламістським екстремізмом. Таким чином росіяни спробують відвернути міжнародну спільноту від українського партизанського руху та заперечити заклики України офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму. "Напади на законні російські військові цілі підпадають під сферу законного застосування сили та не є актами тероризму, а також немає жодних доказів того, що ці атаки здійснили ісламістські екстремісти", – заявили в Інституті вивчення війни.