Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

На Рівненщині горіли два будинки та дві господарські будівлі (ФОТО)

Минулої доби рятувальники Рівненщини чотири рази виїжджали на гасіння пожеж. Так, у селищі Володимирець горіла господарська будівля. Вогонь частково знищив перекриття і покрівлю, а також пошкодив речі домашнього вжитку. Загалом споруду вдалось врятувати. 

Близько о пів на третю ночі в селі Нова Рафалівка у Вараському районі у пожежі знищено було покриття і перекриття житлового будинку. 

Майже у той же час горів будинок і в селі Городець Сарненської громади. Вогнем пошкоджено 1 м.кв. перекриття житлового будинку, шлакоблочного критого шифером по дерев’яній обрешітці, розміром 12х8 м.  Загалом будівлю вдалось врятувати. 

А о третій ночі в Костополі в провулку Пилипа Орлика палала господарська будівля. Вогонь встиг знищити покрівлю на площі 50м², пиломатеріали та речі домашнього вжитку.  

Жертв та постраждалих у пожежах немає.

Причини та збитки від пожеж встановлюються.

Читати також

27.01.2022 Відомого рівненського лікаря попередили про відсторонення від роботи, бо не має щеплення від ковіду

- Здається, це не найкращий момент для вимушеної неоплачуваної відпустки. Але це я так думаю. А уряд каже, що так краще. Для всіх. На основі доказової медицини. Ок, час розсудить нас, - пише лікар. - Ні, я не йду з медицини. Не працювати дозволити собі не можу. Просто коли зачиняються одні двері, то відчиняються інші. А в лікарні зустрінемося вже після карантину. Або зміни умов допуску на роботу. Можливо.