Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині на відкриття нового футбольного поля завітала Перша леді

http://oblrada.rv.ua

Сучасне спортивне футбольне поле сьогодні відкрили в навчально-виховному комплексі Миляцької ОТГ, що на Дубровиччині. Займатися спортом на новому майданчику зможуть не лише школярі, а й уся молодь громади. З нагоди відкриття перший футбольний матч провели учні НВК.

«Дуже важливо розбудовувати спортивну інфраструктуру у селах та містечках, які  віддалені від столиці, від обласних центрів. Чим більше ми зробимо таких футбольних полів, тим кращим буде майбутнє українського футболу!» - наголосила дружина Президента Марина Порошенко, яка завітала на відкриття.

Будівництво спортивного об’єкта вдалося здійснити завдяки децентралізації, - переконаний голова обласної ради Олександр Данильчук. Адже фінансування проводили з державного та місцевого бюджетів.

Незабаром в північних районах Рівненщини з’явиться ще 8 таких майданчиків.

«Відкриття цього об’єкта  - це ще одне підтвердження успішності реформи місцевого самоврядування. Громади отримали можливість розвивати інфраструктуру, робити свої території кращими, - зауважив Олександр Данильчук. – Як спортсмен я добре знаю, наскільки важливо мати гарні умови для тренувань. Сучасна спортивна база – це запорука майбутніх перемог. Тому переконаний, що серед місцевих дітей є майбутні зірки футболу!»

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читати також

25.09.2023 На Дубенщині виявили нові випадки сказу: постраждали 6 людей

Епізоотична ситуація щодо сказу в Дубенському районі напружена. За останні 4 дні зареєстровано 4 випадки сказу серед домашніх тварин. В результаті постраждали і звернулися за медичною допомогою 6 осіб, яким призначено та проводиться лікувально-профілактична імунізація антирабічними препаратами. Вогнища зареєстровані в селах Підлужжя, Мильча, Крилів, Новина Добрятинська Дубенського району. Спеціалістами Дубенського районного управління Держпродспоживслужби та Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини у вогнищі інфекції проводиться комплекс заходів, з метою локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин та недопущення захворювання людей на сказ. Шановні мешканці району, переконливо рекомендуємо, при утриманні домашніх тварин дотримуватись профілактичних ветеринарно-санітарних заходів (щеплення проти інфекційних хвороб) щодо здоров'я тварин. В разі отримання травм від тварин (домашніх, бездомних чи диких) - укус, ослинення, подряпини, рекомендуємо негайно звертатись за медичною допомогою в лікувальні заклади. Державною службою ветеринарної медицини щеплення проти сказу проводяться безкоштовно. Для роз'яснень звертайтесь до спеціалістів ветеринарної медицини, які обслуговують ваш населений пункт, чи у Дубенську районну державну лікарню ветеринарної медицини за телефоном 03656-4-52-87. Сказ є особливо небезпечною та смертельною хворобою для людей та тварин.