Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині треба перейменувати понад 800 вулиць: список населених пунктів

Ілюстративне фото

Активісти проєкту "Декомунізація.Україна" провели інвентаризацію вулиць названих на честь окупантів у Рівненській області. Загалом нарахували 883 вулиці, що дещо більше, аніж у Волинській області.

Про це повідомив співзасновник проєкту Вадим Позняков.

Вараська міська рада:

м.Вараш

  • вул.Колгоспна

  • вул.Курчатова

с.Більська Воля

  • вул.Колгоспна

с.Заболоття

  • вул.1-го Травня

  • вул.Гагаріна

с.Рудка

  • вул.Жовтнева

с.Сопачів

  • вул.Колгоспна

с. Стара Рафалівка

  • вул.50-річчя Перемоги

  • вул.Гагаріна

  • вул.Першотравнева

Володимирецька селищна рада:

смт Володимирець

  • вул.1 Травня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Горького

  • вул.Комарова

  • вул.Лермонтова

  • вул.Мічуріна

  • вул.Пушкіна

  • вул.Тімірязєва

  • вул.Чкалова

  • пров.1 Травня

с.Берестівка

  • вул.1-го Травня

с.Воронки

  • вул.Гагаріна

  • вул.Пушкіна

  • вул.Чкалова

с.Довговоля

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Гагаріна

  • вул.Першотравнева

с.Зелене

  • вул.Маяковського

с.Липне

  • вул.Гагаріна

с.Половлі

  • вул.Гагаріна

с.Радижеве

  • вул.Гагаріна

с.Степангород

  • вул.Гагаріна

  • пров.Гагаріна

с.Хиночі

  • вул.Гагаріна

с.Чудля

  • вул.Гагаріна

Зарічненська селищна рада:

смт Зарічне

  • вул.8-го Березня

  • вул.Ватутіна

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жукова

  • вул.Ковпака

  • вул.Лермонтова

  • вул.Некрасова

  • вул.Пушкіна

  • вул.Суворова

  • вул.У.Громової

  • вул.Чкалова

  • пров.Гагаріна

с.Іванчиці

  • вул.Колгоспна

с.Борове

  • вул.Колгоспна

с.Вичівка

  • вул.Першотравнева

с.Дібрівськ

  • вул.8-го Березня

с.Річиця

  • вул.Колгоспна

с.Серники

  • вул.1-го Травня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Комсомольська

  • вул.Кузнецова

Рафалівська селищна рада:

смт Рафалівка

  • вул.1 Травня

  • вул.17 Вересня

  • вул.8 Березня

  • вул.Ватутіна

  • вул.Гагаріна

  • вул.Гайдара

  • вул.Горького

  • вул.Комарова

  • вул.Кузнецова

  • вул.Мічуріна

  • вул.Піонерська

  • вул.Пушкіна

  • вул.Руднєва

с.Малий Жолудськ

  • вул.17 Вересня

  • вул.Гагаріна

с.Суховоля

  • вул.Колгоспна

  • вул.Кузнецова

  • пров.Колгоспний

  • пров.Кузнецова

Антонівська сільська рада:

с.Антонівка

  • вул.8 Березня

  • вул.Першотравнева

с.Великі Цепцевичі

  • вул.Гагаріна

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

с.Нетреба

  • вул.Колгоспна

  • вул.Кузнецова

  • пров.Кузнецова

Каноницька сільська рада:

с.Кідри

  • вул.Колгоспна

с.Новаки

  • вул.Колгоспна

с.Озеро

  • вул.Колгоспна

Локницька сільська рада:

с.Прикладники

  • вул.Колгоспна

Полицька сільська рада:

с.Іванчі

  • вул.Комсомольська

  • вул.Першотравнева

с.Балаховичі

  • вул.Гагаріна

  • вул.Колгоспна

  • вул.Московська

  • вул.Хакімова

с.Веретено

  • вул.Кузнецова

с.Маюничі

  • вул.Пушкіна

с.Острів

  • вул.Кузнецова

с.Полиці

  • вул.Гагаріна

  • вул.Радянська

с.Ромейки

  • вул.Колгоспна

с.Сошники

  • вул.Радгоспна

  • вул.Федорова

Дубенська міська рада:

м.Дубно

  • вул.Івана Ле

  • вул.Івана Тургенєва

  • вул.Антона Чехова

  • вул.Аркадія Гайдара

  • вул.Василя Жуковського

  • вул.Дмитра Менделеєва

  • вул.Комісара Попеля

  • вул.Костянтина Ціолковського

  • вул.Льва Толстого

  • вул.Миколи Некрасова

  • вул.Миколи Чернишевського

  • вул.Михайла Лермонтова

  • вул.Михайла Ломоносова

  • вул.Петра Чайковського

  • вул.Сергія Єсеніна

  • вул.Юрія Гагаріна

  • пров.Івана Тургенєва

  • пров.Василя Жуковського

  • пров.Дмитра Менделеєва

  • пров.Дмитра Фурманова

  • пров.Льва Толстого

  • пров.Миколи Некрасова

  • пров.Михайла Лермонтова

  • пров.Олександра Пушкіна

Радивилівська міська рада:

м.Радивилів

  • вул.Гагаріна

  • вул.Галана

  • вул.Демьохіна

  • вул.Ковпака

  • вул.Козланюка

  • вул.Комунальна

  • вул.Л.Толстого

  • вул.Ломоносова

  • вул.Маркелова

  • вул.Нахімова

  • вул.О.Невського

  • вул.Пушкіна

  • вул.Чепчуріна

  • пров.Гагаріна

  • пров.О.Невського

с.Бугаївка

  • вул.Воз’єднання

с.Копані

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

с.Круки

  • вул.Гагаріна

с.Новоукраїнське

  • вул.Жовтнева

с.Опарипси

  • вул.Колгоспна

с.Підзамче

  • вул.40-річчя Перемоги

с.Стоянівка

  • вул.17 вересня

  • вул.8 Березня

Демидівська селищна рада:

смт Демидівка

  • вул.1 Травня

  • вул.Воз’єднання

  • пров.Першотравневий

с.Вишневе

  • вул.Жовтнева

с.Вовковиї

  • вул.9 Травня

с.Дубляни

  • вул.Ярослава Галана

с.Лішня

  • вул.Пушкіна

с.Перекалі

  • вул.Першотравнева

с.Рогізне

  • вул.Колгоспна

Млинівська селищна рада:

смт Млинів

  • вул.Гагаріна

  • вул.Пушкіна

с.Владиславівка

  • вул.Жовтнева

с.Брищі

  • вул.Правди

с.Новоселівка

  • вул.Жовтнева

с.Підгайці

  • вул.Пушкіна

с.Ужинець

  • вул.Гагаріна

Смизька селищна рада:

смт Смига

  • вул.Гагаріна

с.Студянка

  • вул.Гагаріна

  • вул.Мічуріна

  • пров.Мічуріна

с.Тур’я

  • вул.17 Вересня

  • вул.Жовтнева

с.Шепетин

  • вул.Колгоспна

Бокіймівська сільська рада:

с.Бокійма

  • вул.1 Травня

с.Війниця

  • вул.8 Березня

  • вул.Першотравнева

с.Вовничі

  • вул.Колгоспна

с.Мятин

  • вул.40-річчя Перемоги

Боремельська сільська рада:

с.Боремель

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

Варковицька сільська рада:

с.Дядьковичі

  • вул.Гагаріна

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

с.Жорнів

  • ул.1-го Травня

  • вул.Колгоспна

с.Квітневе

  • вул.17-го Вересня

  • вул.Жовтнева

  • пров.17-го Вересня

с.Копани

  • вул.1-го Травня

с.Нагірне

  • вул.1 Травня

  • пров.1 Травня

с.Сатиїв

  • вул.9 Травня

Вербська сільська рада:

с.Верба

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Гагаріна

  • вул.Кузнєцова

с.Стовпець

  • вул.Першотравнева

Козинська сільська рада:

с.Іванівка

  • вул.Суворова

с.Березини

  • вул.8 Березня

  • вул.Першотравнева

с.Гранівка

  • вул.8-березня

с.Зарічне

  • вул.40 років Перемоги

с.Козин

  • вул.1 Травня

  • вул.40 років Перемоги

с.Нова Пляшева

  • вул.Першотравнева

с.Пустоіванне

  • вул.Першотравнева

с.Рудня

  • вул.Жовтнева

с.Станіслави

  • вул.17 Вересня

Крупецька сільська рада:

с.Гайки-Ситенські

  • вул.Колгоспна

с.Гоноратка

  • вул.Колгоспна

с.Карпилівка

  • вул.1 Травня

с.Коти

  • вул.40-річчя Перемоги

с.Крупець

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Жовтнева

с.Михайлівка

  • вул.Колгоспна

с.Ситне

  • вул.Гагаріна

с.Теслугів

  • вул.30-ти річчя Перемоги

Мирогощанська сільська рада:

с.Липа

  • вул.Гагаріна

с.Мирогоща Друга

  • вул.Гагаріна

Острожецька сільська рада:

с.Заболотинці

  • вул.8 Березня

с.Залав’я

  • вул.Першотравнева

  • вул.Чкалова

с.Малин

  • вул.Ковпака

с.Новосілки

  • вул.1 Травня

с.Острожець

  • вул.Пушкіна

с.Підгай

  • вул.1 Травня

с.Уїздці

  • вул.Першотравнева

Підлозцівська сільська рада:

с.Лихачівка

  • вул.17 Вересня

с.Нове

  • вул.Пархоменка

с.Підлозці

  • вул.Гагаріна

с.Торговиця

  • вул.Суворова

Повчанська сільська рада:

с.Будераж

  • вул.Першотравнева

с.Гнатівка

  • пров.Першотравневий

с.Миколаївка

  • вул.Першотравнева

с.Підбрусинь

  • вул.Першотравнева

  • пров.Першотравневий

с.Повча

  • вул.Колгоспна

  • вул.Кузнецова

с.Яблунівка

  • вул.Першотравнева

Привільненська сільська рада:

с.Іваннє

  • вул.Дружби Народів

  • вул.Колгоспна

с.Привільне

  • вул.Першотравнева

Семидубська сільська рада:

с.Бондарі

  • вул.Мічуріна

с.Грядки

  • вул.Жовтнева

  • вул.Радянська

с.Збитин

  • вул.Горького

с.Злинець

  • вул.Першотравнева

  • пров.Першотравневий

с.Майдан

  • вул.Жовтнева

  • вул.Ковпака

  • вул.Першотравнева

с.Семидуби

  • вул.Гагаріна

с.Соснівка

  • вул.Ковпака

Тараканівська сільська рада:

с.Птича

  • вул.Жовтнева

с.Тараканів

  • вул.Колгоспна

с.Турковичі

  • вул.Колгоспна

Ярославицька сільська рада:

с.Новоукраїнка

  • вул. Дружби Народів

Березнівська міська рада:

м.Березне

  • вул.Гагаріна

  • вул.Лермонтова

  • вул.Ломоносова

  • вул.Островського

  • вул.Пушкіна

  • вул.Толстого

  • вул.Ціолковського

  • пров.Лермонтова

  • пров.Островського

с.Балашівка

  • вул.Першотравнева

с.Вітковичі

  • вул.Гагаріна

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

с.Велике Поле

  • вул.Гагаріна

с.Городище

  • вул.Гагаріна

с.Друхів

  • вул.Колгоспна

с.Зірне

  • вул.Першотравнева

с.Кам’янка

  • вул.17 Вересня

с.Кургани

  • вул.Островського

  • вул.Ціолковського

с.Моквин

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

  • вул.Пушкіна

с.Хотин

  • вул.М.Островського

Здолбунівська міська рада:

м.Здолбунів

  • вул.8 Березня

  • вул.Герцена

  • вул.Кутузова

  • вул.Лермонтова

  • вул.Попова

  • вул.Пушкіна

  • вул.Толстого

  • вул.Ціолковського

  • вул.Чехова

  • вул.Щепкіна

  • пров.Попова

  • пров.Пушкіна

  • пров.Чехова

  • пров.Щепкіна

с.Ільпінь

  • вул.Кузнєцова

с.Богдашів

  • вул.Гагаріна

  • вул.Кутузова

с.Кошатів

  • вул.8 Березня

с.Орестів

  • вул.Жовтнева

  • вул.Мічуріна

  • вул.Суворова

Корецька міська рада:

м.Корець

  • вул.1 Травня

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.50-річчя Перемоги

  • вул.Гагаріна

  • вул.Гастелло

  • вул.Лермонтова

  • вул.Мічуріна

  • вул.Пушкіна

  • вул.Толстого

  • вул.Шолохова

  • пров.Мічуріна

  • пров.Пушкіна

с.Велика Клецька

  • вул.Першотравнева

  • вул.Сахалін

с.Весняне

  • вул.Першотравнева

с.Гвіздів

  • вул.Колгоспна

с.Голичівка

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Гагаріна

с.Жадківка

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Пушкіна

с.Морозівка

  • вул.1-го Травня

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Чкалова

Костопільська міська рада:

м.Костопіль

  • вул.1 Травня

  • вул.8 Березня

  • вул.Єсеніна

  • вул.Беляєва

  • вул. Воїнів Інтернаціоналістів

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Жуковського

  • вул.Карбишева

  • вул.Комунальна

  • вул.Курчатова

  • вул.Кутузова

  • вул.Лермонтова

  • вул.Ломоносова

  • вул.Мічуріна

  • вул.Можайського

  • вул.Некрасова

  • вул.Островського

  • вул.Пушкіна

  • вул.Сидорова

  • вул.Толстого

  • вул.Тургенєва

  • вул.Ціолковського

  • вул.Чайковського

  • пров.Єсеніна

  • пров.Карбишева

  • пров.Некрасова

  • пров.Островського

  • пров.Пушкіна

  • пров.Сидорова

  • пров.Чернишевського

  • просп.Невського

с.Брюшків

  • вул.Ковпака

с.Велика Любаша

  • вул.Колгоспна

с.Збуж

  • вул.8-Березня

с.Комарівка

  • вул.Колгоспна

с.Корчів’я

  • вул.Ватутіна

  • вул.Колгоспна

  • вул.Кузнецова

с.Ледне

  • вул.Ватутіна

с.Малий Мидськ

  • пров.8 Березня

с.Мар’янівка

  • вул.Гагаріна

с.Осова

  • вул.8 Березня

с.Підлужне

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Комсомольська

  • вул.Кузнецова

  • вул.Першотравнева

  • пров.Гагаріна

с.Пісків

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

  • вул.Федорова

с.Пеньків

  • вул.Жовтнева

с.Рудня

  • вул.Гагаріна

с.Тростянець

  • вул.Першотравнева

с.Трубиці

  • вул.Колгоспна

  • вул.Кузнецова

с.Яснобір

  • вул.Колгоспна

  • вул.Правди

Острозька міська рада:

м.Острог

  • вул.9 Травня

  • вул.Декабристів

  • вул.Костянтина Ціолковського

  • вул.Льва Толстого

  • вул.Михайла Лермонтова

  • вул.Петра Чайковського

  • вул.Юрія Гагаріна

  • пл.Декабристів

  • пров.Костянтина Ціолковського

  • пров.Льва Толстого

  • пров.Мічуріна

с.Бадівка

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Першотравнева

  • вул.Ватутіна

с.Бродівське

  • вул.Будьонного

с.Бухарів

  • вул.1 Травня

с.Вілія

  • вул.М. Островського

с.Вельбівно

  • вул.Будьонного

  • вул.Гагаріна

  • вул.Колгоспна

  • вул.Терешкової

с.Верхів

  • вул.Гагаріна

с.Волосківці

  • вул.Будьонного

с.Грозів

  • вул.Жовтнева

с.Кураж

  • вул.Ватутіна

  • вул.Гагаріна

с.Кургани

  • вул.Гагаріна

с.Лебеді

  • вул.Пушкіна

с.Лючин

  • вул.Жовтнева

с.Межиріч

  • вул.Першого Травня

  • вул.Федорова

  • вул.Ціолковського

с.Михайлівка

  • вул.8 Березня

с.Мощаниця

  • вул.17 Вересня

с.Новомалин

  • вул.Гагаріна

  • вул.Революційна

с.Оженин

  • вул.Гагаріна

  • вул.Пушкіна

с.Почапки

  • вул.1 Травня

с.Радужне

  • вул.17 Вересня

с.Розваж

  • вул.Пархоменка

с.Сіянці

  • вул.Ватутіна

  • вул.Гагаріна

  • вул.Кузнєцова

с.Садки

  • вул.149-ї стр. дивізії

с.Стадники

  • вул.Інтернаціоналістів

с.Тесів

  • вул.Ватутіна

  • вул.Колгоспна

с.Точевики

  • вул.Колгоспна

с.Українка

  • вул.Будьоного

  • вул.Островського

с.Хорів

  • вул.Островського

  • вул.Першого Травня

с.Хрінів

  • вул.М.Островського

Рівненська міська рада:

м.Рівне

  • вул.Абрамова і Голікова

  • вул.Блока

  • вул.Бородіна

  • вул.Брюллова

  • вул.Вавілова

  • вул.Верещагіна

  • вул.Врубеля

  • вул.Герцена

  • вул.Глінки

  • вул.Гагаріна

  • вул.Декабристів

  • вул.Достоєвського

  • вул.Єсеніна

  • вул.Жуковського

  • вул.Жукова

  • вул.Ковалевської

  • вул.Кондратьєва

  • вул.Костромська

  • вул.Купріна

  • вул.Курчатова

  • вул.Кутузова

  • вул.Лермонтова

  • вул.Лєскова

  • вул.Ломоносова

  • вул.Менделєєва

  • вул.Можайського

  • вул.Некрасова

  • вул.Нестерова

  • вул.Пирогова

  • вул.Пржевальського

  • вул.Пушкіна

  • пров.Пушкіна

  • вул.Рилєєва

  • вул.Станіславського

  • вул.Толстого

  • вул.Тургенєва

  • вул.Ушинського

  • пров.Ушинського

  • вул.Тувинських Добровольців

  • вул.Ціолковського

  • вул.Чайковського

  • вул.Чебишева

  • вул.Чехова

  • вул.Макарова

  • вул.Генерала Червонія

  • вул.Гончарова

  • вул.Гур’єва

  • вул.Іванова

  • вул.Орлова

  • вул.Осипова

  • вул.Павлюченка

  • вул.Сухарєва

  • вул.Чернишова

смт Квасилів

  • вул.1 Травня

Гощанська селищна рада:

смт Гоща

  • вул.Гагаріна

  • вул.Павлова

  • вул.Першотравнева

  • вул.Пушкіна

  • вул.Тітова

с.Бочаниця

  • вул.Гагаріна

  • вул.Першотравнева

  • пров.Гагаріна

с.Витків

  • вул.Першотравнева

с.Дуліби

  • вул.Першотравнева

с.Жаврів

  • вул.Гагаріна

  • вул.Ковпака

с.Курозвани

  • вул.Першотравнева

  • вул.Суворова

с.Мичів

  • вул.Колгоспна

с.Русивель

  • вул.Першотравнева

с.Садове

  • вул.Жукова

с.Симонів

  • вул.Комарова

  • вул.Першотравнева

Клеванська селищна рада:

смт Клевань

  • вул.1 Травня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Мічуріна

  • вул.Пушкіна

смт Оржів

  • вул.40 річчя Перемоги

  • вул.Гагаріна

с.Жобрин

  • вул.Колгоспна

с.Руда-Красна

  • вул.Колгоспна

с.Углище

  • вул.Ковпака

Мізоцька селищна рада:

смт Мізоч

  • вул.1-Травня

с.Будераж

  • вул.Колгоспна

с.Мала Мощаниця

  • вул.Першотравнева

с.Спасів

  • вул.Першотравнева

с.Стеблівка

  • вул.8 Березня

  • вул.Пушкіна

с.Суйми

  • вул.8 Березня

  • вул.Ковпака

Соснівська селищна рада:

смт Соснове

  • вул.Жовтнева

  • вул.Колгоспна

  • вул.Комарова

с.Губків

  • вул.О.Матросова

с.Маринин

  • вул.Колгоспна

Білокриницька сільська рада:

с.Біла Криниця

  • вул.Гагаріна

  • вул.Першотравнева

  • вул.Радгоспна

Бабинська сільська рада:

с.Бабин

  • вул.Пушкіна

с.Мнишин

  • вул.Гагаріна

с.Томахів

  • вул.8 Березня

  • вул.Гагаріна

Бугринська сільська рада:

с.Бугрин

  • вул.Ю. Гагаріна

с.М’ятин

  • вул.Жовтнева

с.Новоставці

  • вул.Першотравнева

с.Олексіївка

  • вул.Радянська

с.Посягва

  • вул.Першотравнева

  • пров.Першотравневий

с.Угільці

  • вул.Першотравнева

с.Угільці

  • вул.Ю. Гагаріна

Великомежиріцька сільська рада:

с.Великі Межирічі

  • вул.1-го Травня

  • вул.Ватутіна

  • вул.Гагаріна

  • вул.Мічуріна

  • вул.Терешкової

с.Дивень

  • вул.Островського

  • вул.Терешкової

с.Застав’я

  • вул.Мічуріна

с.Невірків

  • вул.1-го Травня

  • вул.17-го Вересня

с.Світанок

  • вул.Гагаріна

  • вул.Матросова

с.Щекичин

  • вул.Колгоспна

Великоомелянська сільська рада:

с.Грушвиця Перша

  • вул.Гагаріна

  • вул.Першотравнева

Головинська сільська рада:

с.Вигін

  • вул.Гагаріна

с.Злазне

  • вул.1 Травня

  • вул.Жовтнева

  • вул.Колгоспна

  • пров.Жовтневий

Городоцька сільська рада:

с.Бронники

  • вул.Гагаріна

с.Городок

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

  • пров.Колгоспний

с.Карпилівка

  • вул.Колгоспна

с.Михайлівка

  • вул.Колгоспна

с.Обарів

  • вул.Гагаріна

  • вул.Кірова

  • вул.Островського

  • вул.Пушкіна

с.Рогачів

  • вул.Пушкіна

  • вул.Чехова

с.Ставки

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жукова

Деражненська сільська рада:

с.Деражне

  • вул.Гагаріна

  • вул.Кузнєцова

  • вул.Островського

  • вул.Тувинських добровольців

с.Дюксин

  • вул.Першотравнева

с.Постійне

  • вул.Колгоспна

Дядьковицька сільська рада:

с.Іваничі

  • вул.Гагаріна

с.Верхівськ

  • вул.Воїнів Інтернаціоналістів

с.Заріцьк

  • вул.Колгоспна

с.Малий Шпаків

  • вул.1 Травня

с.Плоска

  • вул.1 Травня

Здовбицька сільська рада:

с.Уїздці

  • вул.Гагаріна

Зорянська сільська рада:

с.Голишів

  • вул.Гагаріна

  • вул.Ломоносова

  • вул.Пушкіна

  • вул.Терешкової

с.Грабів

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Приходька

с.Зоря

  • вул.50 річчя Возз’єднання

  • вул.1 Травня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Мічуріна

  • вул.Островського

  • вул.Пушкіна

  • пров.Мічуріна

с.Новостав

  • вул.Артема

  • вул.Колгоспна

Корнинська сільська рада:

с.Колоденка

  • вул.1 Травня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Колгоспна

с.Корнин

  • вул.Гагаріна

  • вул.Островського

  • вул.Пушкіна

Малинська сільська рада:

с.Малинськ

  • вул.Жовтнева

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

с.Малушка

  • вул.Першотравнева

с.Яринівка

  • вул.Першотравнева

Малолюбашанська сільська рада:

с.Борщівка

  • вул.Першотравнева

с.Лісопіль

  • вул. Першотравнева

с.Мала Любаша

  • вул.Гагаріна

с.Моквин

вул.Першотравнева

Олександрійська сільська рада:

с.Кустин

  • вул.Гагаріна

с.Нова Українка

  • вул.Приходька

Шпанівська сільська рада:

с.Великий Житин

  • вул.Приходька

с.Малий Житин

  • вул.Приходька

с.Малий Олексин

  • вул.Воїнів Інтернаціоналістів

Дубровицька міська рада:

м.Дубровиця

  • вул.8-го Березня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Комунальна

  • вул.Мічуріна

  • вул.Пирогова

  • вул.Пушкіна

  • пров.Комунальний

с.Бережки

  • вул.Першотравнева

с.Бережниця

  • вул.Комунальна

с.Берестя

  • вул.Гагаріна

  • вул.Першотравнева

с.Залішани

  • вул.Першотравнева

с.Залужжя

  • вул.Комунальна

  • вул.Першотравнева

с.Зелень

  • вул.55-ї річниці Перемоги

  • вул.Піонерська

с.Крупове

  • вул.50-річчя Перемоги

  • вул.Першотравнева

с.Кураш

  • вул.Комарова

с.Лісове

  • вул.Кузнецова

с.Мочулище

  • вул.Гагаріна

с.Озерськ

  • вул.50-річчя Перемоги

с.Орв’яниця

  • вул.Жовтнева

с.Осова

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

с.Сварицевичі

  • вул.Імені Гагаріна

  • вул.Імені Чапаєва

  • вул.Жовтнева

  • вул.Першотравнева

с.Селець

  • вул.17 Вересня

  • вул.30-річчя Перемоги

  • вул.Гагаріна

  • вул.Комунальна

  • вул.Масив Комунальний

  • вул.Першотравнева

  • вул.Чехова

с.Узлісся

  • вул.Першотравнева

Сарненська міська рада:

м.Сарни

  • вул.1 Травня

  • вул.8 Березня

  • вул.Інтернаціональна

  • вул.Бєлгородська

  • вул.Белінського

  • вул.Гагаріна

  • вул.Горького

  • вул.Жовтнева

  • вул.Заїкіна

  • вул.Ковпака

  • вул.Корнійчука

  • вул.Крилова

  • вул.Курчатова

  • вул.Кутузова

  • вул.Л.Толстого

  • вул.Лізи Чайкіної

  • вул.Лермонтова

  • вул.Ломоносова

  • вул.Мічуріна

  • вул.Матросова

  • вул.Маяковського

  • вул.Некрасова

  • вул.О.Невського

  • вул.Панфіловців

  • вул.Пирогова

  • вул.Приходька

  • вул.Пушкіна

  • вул.Суворова

  • вул.Мірющенко

  • вул.У.Громової

  • вул.Ушакова

  • вул.Челюскінців

  • вул.Чернишевського

  • вул.Чехова

  • вул.Чкалова

  • пров.Челюскінців

с.Іванівка

  • вул.Мічуріна

с.Велике Вербче

  • вул.Першотравнева

с.Велихів

  • вул.Кузнецова

с.Глушиця

  • вул.1 Травня

с.Корост

  • вул.40-річчя Перемоги

вул.Гагаріна

с.Костянтинівка

  • масив Жовтневий

с.Кричильськ

  • вул.8 Березня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

с.Любиковичі

  • вул.Колгоспна

с.Люхча

  • вул.1 Травня

с.Тріскині

  • вул.40-річчя Перемоги

с.Яринівка

  • вул.Гагаріна

Клесівська селищна рада:

смт Клесів

  • вул.1 Травня

  • вул.Горького

  • вул.Жовтнева

  • вул.Кузнецова

  • вул.Мічуріна

  • вул.Пушкіна

  • вул.Титова

  • вул.Чайковського

  • вул.Чехова

с.Карасин

  • вул.Колгоспна

с.Карпилівка

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Жовтнева

с.Клесів

  • вул.Кузнецова

с.Пугач

  • вул.Гагаріна

  • вул.Лермонтова

с.Рудня-Карпилівська

  • вул.Кузнецова

  • вул.Радянська

Рокитнівська селищна рада:

смт Рокитне

  • вул.17 вересня

  • вул.8 Березня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Горького

  • вул.Жовтнева

  • вул.Жуковського

  • вул.Миколи Приходька

  • вул.Піонерська

  • вул.Павлика Морозова

  • с.Пролетарська

  • вул.Пушкіна

  • вул.Радянська

  • пров.Валі Котика

  • пров.Олега Кошового

  • пров.Пролетарський

смт Томашгород

  • вул.1 Травня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Чкалова

с.Єльне

  • вул.Жовтнева

  • вул.Ковпака

  • вул.Олега Кошового

  • пров.Гагаріна

с.Біловіж

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Калініна

  • вул.Ковпака

  • вул.Кузнецова

  • вул.Першого Травня

  • вул.Радянська

  • пров.Кузнецова

с.Блажове

  • вул.Восьмого Березня

с.Борове

  • вул.Гагаріна

  • вул.Кузнецова

с.Буда

  • вул.Восьмого Березня

с.Будки-Сновидовицькі

  • вул.Медведєва

с.Дерть

  • вул.Чапаєва

с.Карпилівка

  • вул.Суворова

с.Кисоричі

  • вул.Восьмого Березня

  • вул.Першого Травня

  • вул.Пролетарська

с.Купель

  • вул.Олександра Матросова

  • вул.Радянська

  • вул.Сабурова

с.Масевичі

  • вул.1 Травня

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Гагаріна

  • вул.Дзержинського

  • вул.Кірова

  • вул.Кузнецова

  • вул.Пушкіна

с.Мушні

  • вул.Жовтнева

с.Остки

  • вул.1 Травня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Колгоспна

  • вул.Пушкіна

с.Рокитне

  • вул.65-річчя Перемоги

  • вул.8 Березня

  • вул.Ватутіна

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Ковпака

  • вул.Комсомольська

  • вул.Кошового

  • вул.Лайоша Гавро

  • вул.Молодогвардійська

  • вул.Островського

  • вул.Пархоменка

  • вул.Першотравнева

  • вул.Приходька

  • вул.Терешкової

  • вул.Чайковського

  • вул.Чапаєва

  • вул.Чернишевського

  • вул.Щорса

  • пров.Терешкової

  • пров.Чайковського

с.Сновидовичі

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Ковпака

с.Томашгород

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Кірова

  • вул.Кузнецова

  • вул.Пархоменка

  • вул.Терешкової

Степанська селищна рада:

смт Степань

  • вул.Купріна

  • вул.Лермонтова

  • вул.Пушкіна

с.Грушівка

  • вул.Пушкіна

с.Калинівка

  • вул.8 Березня

  • вул.Гагаріна

Березівська сільська рада:

с.Березове

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Першотравнева

с.Заболоття

  • вул.Восьмого Березня

с.Познань

  • вул.Восьмого Березня

  • вул.Першотравнева

с.Хміль

  • вул.Першотравнева

Вирівська сільська рада:

с.Вири

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Першотравнева

с.Кам’яне-Случанське

  • вул.Колгоспна

с.Олексіївка

  • вул.Гагаріна

с.Селище

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Першотравнева

с.Федорівка

  • вул.Мічуріна

с.Чабель

  • вул.Радгоспна

с.Чудель

  • вул.1-Травня

  • вул.8-Березня

с.Ясногірка

  • вул.40-річчя Перемоги

  • вул.Гагаріна

  • вул.Першотравнева

Висоцька сільська рада:

с.Бродець

  • вул.Колгоспна

с.Вербівка

  • вул.Колгоспна

с.Висоцьк

  • вул. Комунальна

с.Золоте

  • вул.Калініна

Миляцька сільська рада:

с.Жадень

  • вул.Комунальна

  • вул.Московська

с.Смородськ

  • вул.Колгоспна

с.Удрицьк

  • вул.Колгоспна

  • вул.Першотравнева

Немовицька сільська рада:

с.Зносичі

  • вул.8-го Березня

  • вул.Жовтнева

с.Немовичі

  • вул.1 Травня

  • вул.8 Березня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Макарова

  • вул.Островського

  • вул.Правди

  • вул.Терешкової

с.Тинне

  • вул.1-го Травня

  • вул.8-го Березня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Пушкіна

Старосільська сільська рада:

с.Вежиця

  • вул.Гагаріна

  • вул.Жовтнева

  • вул.Кузнецова

  • вул.Радянська

с.Старе Село

  • вул.8 Березня

  • вул.Гагаріна

  • вул.Галана

  • вул.Жукова

  • вул.Першого Травня

  • вул.Пушкіна.

Читати також