Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині виявили земельні ділянки, які належать росіянам та білорусам

На Рівненщині прокуратура вимагає повернення у власність держави земельних ділянок, які належать громадянам інших країн.

Про це повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі.

Прокурорами на території області виявлено земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які перебувають на праві власності у  громадян російської федерації та республіки білорусь, що набуті ними у порядку спадкування.

Чинним законодавством передбачено, що землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземцями, а також особами без громадянства, протягом року підлягають відчуженню.

Невиконання зазначеними особами вказаного обов’язку є підставою для примусового припинення права власності на земельні ділянки шляхом їх конфіскації за рішенням суду.

Тому, органами прокуратури з метою захисту інтересів держав до судів області вже пред’явлено 15 позовів щодо 37 земельних ділянок.

Наразі робота на даному напрямку триває.

Питання перебування у власності іноземців чи осіб без громадянства земель сільськогосподарського призначення, набутих ними у власність у порядку спадкування, перебуває на контролі обласної прокуратури.

Читати також