Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

На Рівненщині затримали "квартирників" із Одещини

Учора близько 12-ої години до поліції звернувся 58-річний житель села Вересневе про те, що обікрали його будинок.

Як встановили поліцейські, між 9-ою та 12-ою годиною невідомий проник у приватне господарство та шляхом віджиму пластикового вікна проник у будинок, де викрав 2000 гривень 400 доларів та ювелірні вироби, вагою близько 300 грам.

Зловмисників спіймали на зупинці громадського транспорту, звідки ті намагались поїхати до Рівного. Крадіями виявились 33-річний житель Одещини та 47-річна одеситка.

У них вилучили знаряддя вчинення злочину та викрадене майно. За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження, вирішуєтсья питання повідомлення їм про підозру.

Крім того зловмисників перевіряють на причетність до інших злочинів на Рівненщині та в інших областях.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.