![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071715094705.png)
На фронті поліг відомий тренер з водного поло Віталій Лісун.
Про це повідомляє всеукраїнська громадська організація "Федерація водного поло України".
У перші дні повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну Лісун добровільно пішов до військкомату і вступив до лав Збройних сил України. Проходив військові навчання спершу за кордоном, а потім відправився на передову, де виконував бойові завдання.
Лісун – державний тренер України, суддя національної категорії з водного поло. Він багато років працював секретарем Федерації водного поло України. У складі клубу "Динамо" (Київ) був чемпіоном України.