![](https://rivne.media/media/img/650/2022/09/2022090710404438.jpeg)
Мобілізовані із т.зв "ДНР" відмовляються йти у наступ. Їх уже не цікавлять гроші, і вони хочуть, щоб їх відвезли додому.
Про це свідчить розмова окупанта, яку перехопила розвідка.
Дружина бойовика каже, що стежить за новинами і знає про наступ ЗСУ на півдні. Чоловік це підтверджує. Вона вимагає від нього, щоб він все кидав та повертався додому.
"Ми ж сьогодні йому так і сказали, на х*р мені вср*лися твої бабки. Вези додому. А він типу натякає, що якщо ми складемо зброю. Ми йому, що ми складати зброю не будемо, тому що це в'язниця. І додому. Тому що пів року минуло, вже всі на межі", - говорить окупант.