Настоянка на журавлині класична: рецепт смачного домашнього алкоголю

Настоянка на журавлині – це одна з найсмачніших і цікавих настоянок, які готують любителі домашнього алкоголю. Ця настоянка має настільки яскравий запах і смак, що її неможливо сплутати із жодним іншим напоєм. Готувати цю настоянку просто і це під силу навіть не дуже досвідченій господині.

Інгредієнти

  • Горілка - 1,5 л
  • Цукор - 1 ст. л.
  • Журавлина - 200-300 г

1 Етап

У чисту трилітрову банку наливаємо півтора літра горілки. Якщо ви вирішите використовувати спирт, попередньо розведіть його щонайменше до 45 градусів. Що стосується самогону, то використовувати самогон із домішками та різким запахом не варто, настоянка буде мати неприємний присмак і запах.

2 Етап

У банку з горілкою відправляємо одну столову ложку цукру. Якщо вам подобаються більш солодкі напої, можете сміливо збільшити пропорцію цукру до 100 грамів.

3 Етап

Пересипаємо журавлину в банку з горілкою. Якщо ви будете використовувати заморожену ягоду, не потрібно її попередньо розморожувати. Ще один важливий момент: на відміну від багатьох інших рецептів, ми не перетираємо ягоду з цукром, а відразу додаємо її в горілку.

4 Етап

Доливаємо в банку горілку або розведений спирт так, щоб рідина була по самі вінця. Закриваємо банку кришкою і прибираємо настоянку в темне місце на чотири тижні.

5 Етап

Через місяць проціджуємо напій. Переливаємо його з банки в пляшку або будь-яку іншу скляну тару, яка герметично закривається.

6 Етап

Готову настоянку зберігаємо в темному місці за кімнатної температури.

Читайте також