"Не хочу бачити цю нечисть на своїй землі", — український захисник знищив у бою одразу 8 російських танків і БТРів

Військовослужбовець Збройних сил України на псевдо Бугор в одному із боїв спопелив одразу вісім одиниць російської техніки: танки, БТР та БМП.

Про це повідомляє видання "Армія.Inform". Протитанкіст Сергій із позивним "Бугор" пригадує, що в першій зустрічі з ворогом адреналін зашкалював, а руки тремтіли. Він — родом із Полтавщини, з перших днів вторгнення перебуває на передовій. 

Перший танк підбив "Стугною" на відстані 5,5 кілометра. Тоді, перед зустріччю з "Бугром", орки поблизу Вірнопілля прямим наведенням розстрілювали приватні будинки. Далі були й інші бої, з яких український воїн виходив переможцем.

— У нас був цікавий першотравневий бій, запам’ятав його добре. Йшла колона, на відстані 4,8 км із посадки визирнув танк. Першим пострілом потрапив під башту, і його перевернуло догори дриґом. За танком вискочив БТР і зупинився. Орки бігали навколо, намагалися зрозуміти, в чому справа. Мабуть, думали, що танк на міну наскочив. Ми тим часом перезарядилися і я вистрілив у бронетранспортер, але влучив у колеса. Окупанти заскочили на машину й почали втікати. Тоді я вистрілив утретє, і кацапи розкинулись навкруги, як лахміття із секонд-хенду. Колона зупинилася, стала в оборону й почався обстріл наших позицій.

Після цього Сергій пройшов навчання і вже знищував ворога за допомогою "Джавелінів".

— Увечері пішли до росіян у тил — біля Лоскутівки на Луганщині. Зручних позицій не було, щоб можна було захопити на приціл. Я побачив КамАЗ із орками, які вантажили боєкомплект. Кращої позиції, як вилізти на дуб, не було. Тож забрався на дерево, побратим подав установку з ракетою, і я з відстані 2 кілометри розтрощив вантажівку, з якої залишився лише міст.

Після цього Сергій під Володимирівкою знищив штабну машину БРДМ та БМП. А потім був бій, у якому українському воїну вдалося зупинити вісім одиниць ворожої техніки. Орки намагалися здійснити наступ на позиції 80-ї бригади. Вибити українців і зайти у Верхньокам’янку. Якраз того дня Сергій вийшов на позицію замість побратимів.

— Тоді мені вдалося знищити вісім цілей поспіль… О сьомій ранку почався рух. Спершу поїхав бронетранспортер, завантажений піхотою. Але через місцевість я його випустив з уваги. Натомість упіймав на приціл і знищив БМП. Ракета зайшла в ніс і винесла все через зад. Вентиляцію таку їм зробив. Нас почали бити артилерією та "Градами", а коли перестали, я знову побачив БТР із піхотою, який раніше від мене утік. От я його й розніс. Хлопці казали, що тіла російських окупантів розліталися так, наче хтось штани розкидає… Потім знову почали нас крити "артою" й вийшли танки. Їх не було видно, лише чути рев двигунів. Але один із них добряче так "перегазував", піднявся дим, і я вирішив вистрілити, орієнтуючись по ньому. Вибух, спалах, зрозумів, що влучив. І тоді вже полізли танки. Я побачив гармату, яка висунулася й наводилася на наші позиції. То й її хлопнув. Тут же поруч виліз третій танк, який встиг сховатися в посадку. Але коли він заїхав у розрив між деревами, не стало і його, як згодом ще двох танків і вантажівки з боєкомплектом.

Читайте також