![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022070714457327.jpg)
На Волині батько загиблого захисника не зміг пережити втрату. 6 липня тіло воїна Ростислава Прокопчука привезли додому. А вже 7 липня зранку стало відомо, що помер тато Героя.
Про це інформує голова Маневицької громади Олександр Гаврилюк.
Воїн Ростислав Прокопчук мужньо захищав цілісність і незалежність держави з 2020 року.
«Рясно встелені квітами вулиці, маневичани в скорботі на колінах зустріли Захисника Ростислава Прокопчука. А на ранок страшна звістка – не витримало серце батька Олєнченка Костянтина Миколайовича. Висловлюю щирі співчуття Валентині Чеславівні, яка втратила і сина, і чоловіка. Вічна їм пам'ять», – йдеться у дописі.