На кожній кухні можна зустріти девайси, які полегшують і спрощують процес приготування їжі. Блендери, комбайни, міксери, м’ясорубки, мікрохвильові печі, соковижималки – це лише невеликий перелік зі стандартного «арсеналу». Обрати марку та модель – завдання не з простих, адже сучасний ринок пропонує покупцям спецтехніку для кухні від десятків виробників, тож обрати є з чого. Як же ж визначити потрібний девайс – розглянемо на прикладі таких помічників, як https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/miksery.html.
Яких виробників міксерів вважають найбільш надійними?
У 2024-му році покупці віддають перевагу вісьмом виробникам кухонної техніки і це:
- Tefal;
- Bosch;
- Polaris;
- Philips;
- Scarlett;
- Kenwood;
- Grunhelm;
- Russell Hobbs.
Цінова політика на міксери доволі різна – від 299 гривень і до майже 10-ти тисяч. Тож обирати варто орієнтуючись на те, який об’єм роботи ви плануєте виконувати цим приладом.
На що звернути увагу, обираючи міксер?
Міксери бувають ручні та стаціонарні. Ручні – ідеальні помічники, якщо ви готуєте соуси, збиваєте невелику кількість крему, пюре тощо. Перевага таких моделей – невисока вартість.
Якщо ж ви плануєте готувати велику кількість, до прикладу, випічки, тоді краще взяти стаціонарний пристрій. Його робота не передбачає постійної допомоги людини – достатньо засипати у чашу всі потрібні інгредієнти і увімкнути певну швидкість змішування. Стаціонарні моделі як правило значно дорожчі за ручні, але потужніші.
Також варто звернути увагу на такі характеристики:
- Потужність. Для ручних міксерів вона має становити 250-300 Bт, а для стаціонарних - 300-400 Bт;
- Кількість швидкостей. Чим більше швидкостей, тим легше буде контролювати процес замішування тіста чи збивання крему. Середня кількість швидкостей - від 2 до 16.
- Матеріал корпусу. Від цього параметру залежить міцність всього приладу. Це може бути пластик або метал. Це також ціноутворюючий фактор, тож тут вибір виключно за покупцем. Чаші стаціонарних міксерів виготовляють також із металу, пластику або скла.
- Насадки. В ідеалі мати у наборі якомога більше насадок. Це дозволить максимально спростити процес приготування тіста, крему чи соусу. Найчастіше у комплекті є блендер, гаки для тіста, вінчик, подрібнювач, лопатка.
- Додаткові можливості. Виробники постійно оснащують моделі новими функціями, як-от обертання чаші, планетарне обертання чаші, захист від перегріву, турборежим тощо. Перш ніж купувати міксер, ознайомтесь зі всіма плюсами та мінусами моделі, яка вас зацікавила.
ТОП-5 міксерів для домашнього користування і їх вартість
Для повсякденного користування українці найчастіше обирають:
- Міксер PHILIPS HR3781/10 - 2 499 гривень;
- Міксер LIBERTON LHM-2802 – 699 гривень;
- Міксер LIBERTON LHM-2805 – 799 гривень;
- Міксер PHILIPS HR3702 / 00 – 1106 гривень;
- Міксер KITCHENAID 5KHM9212ECU Silver – 6 999 гривень.
Переважно усі бренди випускають міксери у кількох кольорах – червоному, білому, чорному, беж тощо. Ця характеристика по суті не впливає на продуктивність приладу, але грає роль в плані естетики.