Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Нинішня хвиля коронавірусу стане останньою, яка потребує обмежень - керівник Pfizer

Керівник компанії-виробника вакцини Pfizer Альберт Бурла заявив, що нинішня хвиля COVID-19 стане останньою, що потребує обмежень. У той же час він впевнений, що коронавірус буде циркулювати ще кілька років. Про це він сказав у інтерв'ю BFM TV

За його словами, найімовірніше людям доведеться робити повторні щеплення щороку. 

"Важливо, щоб люди отримали по три дози вакцини Pfizer проти коронавірусу і, швидше за все, після цього їм однаково знадобиться щорічна ревакцинація, а людям з імунодефіцитом вона може знадобитися кожні 4 місяці", – сказав Бурла. 

Крім того, він зазначив, аби захистити дітей від коронавірусу, їх також потрібно вакцинувати.

Нагадаємо, науковці прогнозують нову хвилю коронавірусу в Україні вже у січні через збільшення позитивних тестів на 49 % у порівнянні із груднем. 

Читати також

25.05.2022 "Розмови про обмін передчасні": у росії хочуть вироку для бійців "Азову"

"Усі речі розглядатимемо після того, як ті, хто здався в полон, будуть відповідним чином засуджені і винесено вирок. Тоді можуть бути якісь інші кроки. До цього всі розмови про обмін передчасні", - сказав Руденко. Так представник МЗС Росії прокоментував можливість обміну Вадима Шишімаріна, засудженого в Україні за вбивство цивільного мешканця Сумщини до довічного ув'язненя. При цьому пропагандистські ЗМі пишуть лише про обмін військових з полку "Азов", хоча із підземель "Азовсталі" вийшли й інші захисники: морпіхи, прикордонники, співробітники поліції.