Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Нові фасади, покрівля та ліфт: у Рівному відкрили оновлену бібліотеку

У Рівному представили реконструйовану будівлю обласної бібліотеки. Роботи на приміщенні розпочалися ще у 2016 році.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

У 2019-му році проект реконструкції бібліотеки включили у програму "Велике будівництво" - на реалізацію виділили 11,5 млн гривень.

На сьогодні у бібліотеці утеплено покрівлю та фасад будівлі, реконструйовано систему опалення. Завдяки модернізації енергоефективність закладу підвищиться на третину. Великий акцент в реконструкції зроблений і на інклюзивності. Зокрема, облаштовані ліфт та пандус для маломобільних груп населення.

"Важливо перетворювати бібліотеки в креативний простір. Щоб це були місця народження ідей. Простори для комунікації різних груп населення, які приходять сюди для того, щоб не тільки почитати книги і отримати нову інформацію, а й об’єднатись, проговорити про спільні проблеми, знайти ефективні рішення", - зазначив Віталій Коваль.

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.