Один грав у хованки, інший – уявляв себе невидимим: у пункті пропуску "Шегині" виявили ухилянтів

У Львівській області прикордонники на пункті пропуску викрили двох чоловіків, які намагалися перетнути кордон нелегально.

Про це інформують у Державній прикордонній службі України.

Ухилянти хотіли виїхати до Польщі.

Під час в’їзду на територію пункту пропуску 23-річний пасажир заховався за заднім сидінням та не надав документи для проходження контролю. Проте в ході перевірки авта прикордонний наряд знайшов чоловіка.

В іншому випадку українець також заховався за сидінням. Проте, коли мікроавтобус заїхав в пункт пропуску, чоловік вийшов та тихесенько попрямував в бік Польщі, оминаючи паспортний контроль. Прикордонники дали знати чоловікові, що він видимий.

У ході бесіди прикордонники з’ясували, що підстав для перетину кордону в умовах правового режиму воєнного стану чоловіки не мали.

Осіб через кордон не пропустили та притягнули до адмінвідповідальності за ч. 1 ст. 204-1 КУпАП. Стосовно перевізників прикордонники Львівського загону направили повідомлення до Нацполіції, в їх діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 332 ККУ «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України».

Читайте також