Окупанти не мають високого інтересу до деяких своїх військовополонених, — ГУР

Ілюстративне фото

Російські окупанти "сортують" своїх військовополонених за важливістю і має невисокий інтерес до деяких груп військовиків. 

Про це це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Фейсбуці.

За словами представника ГУР Андрія Юсова, росія має невисокий інтерес до деяких груп військовополонених, які воювали проти України.

“Можемо констатувати: щодо певних груп своїх же представників і російських військовополонених рф має невисокий інтерес. Якщо ми говоримо про мобілізованих і військових із території ОРДЛО та представників “лнр”/”днр”, то справді до них найнижчий інтерес. Це ми бачимо на різних щаблях ставлення: від того, що вони найгірше навчені, вони у прямому сенсі примусово мобілізовані, найгірше одягнені і з найгіршою зброєю, до в тому числі питання обміну”, – зазначив Юсов.

Попри це, переговорний процес щодо обміну триває.

“росія чомусь вважає, що вона іноді досі може диктувати умови, а це не так. Робота над поверненням українських захисників триває, і чекаємо на новини. Обмінний фонд та інші інструменти для повернення українських захисників в Україні достатні. Окрім того, він постійно поновлюється. І це те, над чим працюють Україна і, власне, всі Збройні сили", - підкреслив Юсов.

Втім, за його словами, обмін – лише один з інструментів повернення українських захисників.

Читайте також