![](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022072323092599.jpg)
На Херсонщині окупанти викрали заступника голови Пенсійного фонду Сергія Барчука, а його родину взяли у заручники.
Про це повідомила його сестра Надія Дехтяренко.
- Моя сім'я в заручниках. Мій брат Сергій Барчук, перебуваючи на посаді заступника керівника Пенсійного фонду Херсонщини, з початку окупації, рятуючи цінну приватну інформацію наших громадян, на прохання керівництва сховав у своїй оселі комп’ютери, що є власністю Пенсійного фонду України, - написала вона.
За її словами, коли він потрапив у полон до загарбників, то перевезти ці комп’ютери у нове, більш безпечне місце взялись її батько Барчук Олексій, дядько Барчук Артем (батько Сергія), тітка Лідія Подозерська та друг сім’ї Олег Самотой.
- Вже на новому місці взяли в заручники і їх. Приватну автівку мого батька російські окупанти також вкрали. Вже другий день моїх близьких тримають у нелюдських умовах без їжі та води. Спілкування з ними заборонено. На всі питання одна відповідь - погрози зброєю, - додала жінка.