Уночі російські війська завдали ракетного удару по Харкову. Дві ракети впали поруч зі школою-інтернатом для дітей із вадами зору в Немишлянському районі.
Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
Попередньо, за його словами, постраждалих внаслідок обстрілів немає.
Також російські військові обстрілювали населені пункти Чугуївського, Ізюмського, Харківського та Богодухівського районів.
- Окупанти продовжують цілеспрямовано руйнувати цивільні об'єкти Харківщини, будинки людей, господарчі споруди. Через обстріли горять лісосмуги, поля з урожаєм аграріїв, знищуються запаси сіна. В с. Калинове Золочівської ОТГ окупанти зруйнували ферму з вирощування равликів, сталася масштабна пожежа, яку ліквідували рятувальники, - пише Синєгубов.
За його словами, протягом минулої доби 2 цивільних загинули - у Харкові та Харківському районі, 1 чоловіка госпіталізували з Дергачівської громади.
Фото Сергія Болвінова