Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Опритомнів в палаючому танку: історія добровольця, який прагне допомагати пораненим побратимам

30-річний вінничанин Ілля Пилипенко до війни був агентом з нерухомості. На фронт пішов добровольцем, став механіком-водієм танка.

Про це пише Перше медичне об'єднання Львова.

За словами Іллі, найстрашніший сон будь-якого танкіста - це згоріти живцем у власній бойовій машині. І одного дня ці страхи справдилися - він опримтомнює в палаючому танку.

Це сталося на херсонському напрямку на початку вересня. Танк, у якому Ілля їде з побратимами, наїжджає на міни. Коли хлопець приходить до тями, все навколо вже палає. Попри опіки і відкритий перелом ноги, Ілля з останніх сил самотужки вибирається з вогняної пастки. Відповзає від танку та береться гасити власне взуття, яке продовжує горіти.

Першу домедичну допомогу Іллі надали побратими. Вогонь обпалив 30% його тіла. Два місяці танкіст провів в опіковому відділенні, де йому провели три пересадки шкіри та неодноразово переливали кров і її компоненти. Ногу врятувати не вдалося. В Національному реабілітаційному центрі НЕЗЛАМНІ захиснику встановили протез.

До повномасштабної війни Ілля займався боксом та бігом. І тепер мріє якнайшвидше повернутися до спорту. А ще хоче приєднатися до команди протезистів Національного реабілітаційного Центру НЕЗЛАМНІ. Каже, хоче допомагати таким, як він.

Читати також