![](https://rivne.media/media/img/650/2022/08/2022081916057356.png)
Сергій був моделлю для провідних журналів, а став кулеметником Національної гвардії України. Чоловіку 26 років. Він рекламував модні бренди одягу та парфумів. Позував у фотосесіях по всій Європі. Однак навесні 2022 року повернувся в Україну та змінив модний одяг й туфлі на оливковий однострій і берці.
Про це повідомляє Національна гвардія.
Сьогодні Сергій з позивним Сірко не у фотостудіях чи на подіумі, а з кулеметом в руках служить в одному з підрозділів Національної гвардії. Свій позивний обрав сам, на честь відомого кошового отамана Івана Сірка.
«Чому мій дім, мою родину, мою Батьківщину і мене – здорового молодого чоловіка, – має захищати хтось інший? Я сам це можу робити. Іноді від знайомих я чую фразу, мовляв, це не їхня війна, нехай це роблять професійні військові й таке інше. Так я теж ніколи раніше в армії не служив. Але настав той час, коли кожен може стати військовим. У Нацгвардії нас навчили не лише правильно тримати зброю, а й уміло її використовувати. Це наша війна і ми в ній обов’язково переможемо», – впевнено заявляє Сергій.